Wiara rodzi się ze słuchania.
Z inicjatywy naszego Proboszcza oraz parafialnego koła Towarzystwa Św. Wojciecha inicjujemy program czytania i nagrywania Pisma Świętego przez naszych parafian. Zaczynamy od rodzinnego czytania Starego Testamentu. Nagrania będą umieszczane na stronie internetowej naszej parafii w panelu „Parafianie czytają Biblię”.
Każdy odwiedzający stronę internetową będzie mógł odsłuchać umieszczone nagrania o każdej porze dnia i nocy gdy tylko będzie miał taką potrzebę i wolę .
Koordynacją nagrań zajmuje się parafialne koło Towarzystwa Św. Wojciecha.